Huvudsaklig CPV-kod 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Extern remiss av Region Stockholms upphandlingsdokumentation för upphandling av Ramavtal Audiovisuell kommunikation för regionens förvaltningar och bolag.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32321200 Audiovisuell utrustning, 50340000 Reparation och underhåll av audiovisuell och optisk utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Extern remiss av upphandlingsdokument inför kommande upphandling av Ramavtal för Audiovisuell kommunikation för Regionen Stockholms förvaltningar och bolag.