Huvudsaklig verksamhet Fritidsverksamhet, kultur och religion
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Direktupphandling till avtal om support, underhåll och vidareutveckling för IT-systemet Reseplaneraren
Referensnummer: SL 2014-0941
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Direktupphandling till avtal om support, underhåll och vidareutveckling för IT-system Reseplaneraren
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen