755938-2026 - Resultat
Sverige – Grus, sand, krossad sten och ballast – Grus och övriga massor Falköpings kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Grus och övriga massor Falköpings kommun
Beskrivning: Falköpings kommuns behov av grus och övriga massor, både med transport och avhämtat på plats vid leverantörens utlämningsställe.
Intern identifierare: 26/151
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000