755958-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål – VVS-material
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VVS-material
Beskrivning: Uddevalla kommun behöver förnya sitt ramavtal gällande kommuns löpande behov av VVS-material.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125342:Lot:1