2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Ventilationsinstallationer - Lund, Malmö, Alnarp
Beskrivning: Ramavtal som avser ventilationsarbeten i beloppsspannet 0 - 10 000 000 kr per avrop på Akademiska Hus fastigheter i Lund, Malmö & Alnarp. Avtalet avser alla typer av ventilationsarbeten/-entreprenader inom detta beloppsspann.
Intern identifierare: 24/213
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Anbudsformulär