2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städservice 2025
Beskrivning: Upphandlingen avser städservice, främst i form av trappstädning inom beställarens bestånd och genomförs som en reserverad upphandling.
Intern identifierare: 25-255
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90911200 Städning av byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911000 Städning av bostäder och byggnader samt fönsterputsning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000