755980-2024 - Resultat
Sverige – Kundundersökningar – Kund- och medarbetarundersökningar
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKund- och medarbetarundersökningar
BeskrivningStatens servicecenter har behov av undersökningstjänster och ni inbjuds härmed att lämna anbud avseende upphandling av ramavtal för kund- och myndighetsinterna undersökningstjänster.
Intern identifierare2024-00140-2.3.1
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342310 Kundundersökningar
Ytterligare klassificering (cpv): 79310000 Marknadsundersökningar, 79311000 Undersökningar, 79311100 Utformning av undersökningar, 79311200 Genomförande av undersökningar, 79311300 Undersökningsanalys, 79342311 Undersökning av kundtillfredställelse
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKund- och medarbetarundersökningar