756035-2023 - Resultat
Sverige – Restaurang- och serveringstjänster – Cateringtjänster Stockholm
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelCateringtjänster Stockholm
BeskrivningCateringtjänster till kontoret i Stockholm
Intern identifierare23/000885
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55300000 Restaurang- och serveringstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55310000 Restaurangserveringstjänster, 55500000 Matsalstjänster och catering, 55510000 Matsalstjänster, 55511000 Matsalstjänster och övrig kafeteriaverksamhet för särskild kundgrupp, 55520000 Catering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningRamavtal - Cateringtjänster Stockholm
Intern identifierareCateringtjänster Stockholm