2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoner, klienter med tillbehör, samt servrar, lagring och nätverksutrustning
Beskrivning: Strängnäs kommun, Strängnäs Fastighetsbolag (SFAB) samt Strängnäs Bostads AB (SBAB) bjuder in er att delta i upphandling avseende mobiltelefoner, klienter med tillbehör, samt servrar, lagring och nätverksutrustning.
Intern identifierare: KS/2025:86
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30213100 Bärbara datorer
Ytterligare klassificering (cpv): 30231300 Bildskärmar, 30234000 Lagringsmedier, 30237400 Tillbehör för datainmatning, 32250000 Mobiltelefoner, 32412100 Telekommunikationsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000