2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Kaffe
Beskrivning: Kaffe
Intern identifierare: KS 2023-421
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15861000 Kaffe
Ytterligare klassificering (cpv): 15861100 Rostat kaffe
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000