75620-2026 - Resultat
Sverige – Motorcyklar – Motorcyklar till Förarprov
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMotorcyklar till Förarprov
BeskrivningRamavtal för köp av motorcyklar till Trafikverket Förarprov. Upphandling omfattar tre olika kategorier av motorcyklar.
Intern identifierareKOM-418581
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34410000 Motorcyklar
Ytterligare klassificering (cpv): 34400000 Motorcyklar, cyklar och sidovagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMotorcyklar till Förarprov