756224-2025 - Resultat
Sverige – Skogstjänster – Skogsförvaltning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkogsförvaltning
BeskrivningUpphandlingen avser tecknande av avtal för förvaltning av Karlshamns kommuns skogar. Uppdraget omfattar förvaltning och skötsel av kommunens skogsinnehav som består av cirka 2050 hektar produktiv skogsmark.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 77200000 Skogstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:113763:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 03400000 Skogsbruk och skogsavverkning