756293-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Medicinska Behandlingshjälpmedel område andning Anbudsområde 1-6
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMedicinska Behandlingshjälpmedel område andning Anbudsområde 1-6
BeskrivningCPAP, BiLevel Auto Sömn, BiLevel Bas, Hemrespirator, Hostmaskin
Intern identifierare2024-O001166
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33157400 Andningsapparater för medicinskt bruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelAdministrativa föreskrifter