2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utrustning för mikrovågs- och kryoablation
Beskrivning: Upphandling av förbrukningsmaterial och tillhörande utrustning för mikrovågs- och kryoablation vid Akademiska sjukhuset i Uppsala.
Intern identifierare: UPPH2024-00249
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Intern identifierare: 1537230-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Kravspecifikation
Intern identifierare: 1537231-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Ny mall
Intern identifierare: 1537232-2