2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlare
Beskrivning: en lastbil med lastväxlaraggregat inklusive garanti och serviceavtal
Intern identifierare: 2025/671-VMKF
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34100000 Motorfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Egenförsäkran
Beskrivning: Denna del är endast till för att anbudsgivaren ska kunna bifoga egenförsäkran
Intern identifierare: 1807322-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Beskrivning: Denna del är endast till för att anbudsgivaren ska kunna bifoga sanningsförsäkran och kvalificeringskrav
Intern identifierare: 1807323-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Allmän del
Beskrivning: Upphandlingen avser lastväxlarfordon med påbyggnad och chassi
Intern identifierare: 1808685-2