756328-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Regelmässig Lokalvård i Västerort 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRegelmässig Lokalvård i Västerort 2025
BeskrivningRegelmässig lokalvård för Stadsdelarna Järva, Bromma, Hässleby-Vällingby
Intern identifierareJÄRVA 2025/95
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRegelmässig Lokalvård i Västerort 2025