756342-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader – Serviceavtal storköksutrustning inkl. utrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal storköksutrustning inkl. utrustning
Beskrivning: En komplett leverantör av utrustning, installation samt service av storköksutrustning i Ljungby kommuns fastigheter samt Ljungbybostäder ABs fastigheter.
Intern identifierare: 2025-0114
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50710000 Reparation och underhåll av elektrisk och maskinteknisk utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 50711000 Reparation och underhåll av elektrisk utrustning i byggnader, 50712000 Reparation och underhåll av maskinteknisk utrustning i byggnader, 50882000 Reparation och underhåll av restaurangutrustning, 51100000 Installation av elektrisk och maskinteknisk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000