Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15700000 Djurfoder
Leveransplats
Del av land (NUTS): Jönköpings län (SE211)
Land: Sverige
Uppskattad löptid
Startdatum: 15/02/2024