2. Förfarande
Förfarande
Titel: TI 2024-1107 Bevakningstjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser bevakningstjänster till Katrineholms kommun, Vingåkers kommun, Katrineholms Fastighets AB, Sörmland vatten och avfall AB. Vingåkers hem AB, Vingåkers kommunfastigheter AB.
Intern identifierare: 24/135
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79714000 Övervakningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del