756423-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Byggnadsanläggning – Nybyggnad av förskola Värsnäs och LSS boende
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster - Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelNybyggnad av förskola Värsnäs och LSS boende
BeskrivningUpphandlingsform: Generalentreprenad Huvuddel 1: LSS boende 731 m² BTA Huvuddel 2: Förskola 2031 m² BTA
Intern identifierare23/32
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000