2. Förfarande
Förfarande
Titel: Pendelbåtstrafik i Mälaren, nya linjer mellan Sundbyberg- Gamla stan
Beskrivning: Pendelbåtstrafik i Mälaren, nya linjer mellan Norra Ulvsunda- Hägersten
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60600000 Transport på vattenvägar