Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18810000 Skodon förutom sport- och skyddsskor
Ytterligare klassificering (cpv): 18815100 Kängor, 35800000 Persedlar och annan utrusning, 35812300 Stridsutrustning
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -