2. Förfarande
Förfarande
Titel: Driftentreprenad Hedåsen
Beskrivning: Driftentreprenad av Hedåsen.
Intern identifierare: 15807
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Driftentreprenad Hedåsen