756711-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Inredningsarkitekt för våta och torra laboratorier
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInredningsarkitekt för våta och torra laboratorier
BeskrivningKTH har kontinuerliga behov av inredningsarkitekttjänster för våta och torra laboratorier i samband med verksamhetens lokaler. Vissa funktioner ställer både säkerhetsmässiga och tekniska krav på lokalerna, och det förekommer även unika krav. Vi är därför intresserade av att samarbeta med företag som kan erbjuda kvalificerade inredningslösningar för dessa specifika behov.
Intern identifierareV-2023-0848
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelArkitekttjänster (1)