2. Förfarande
Förfarande
Titel: E-tjänsteplattform
Beskrivning: E-tjänsteplattform.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:111818:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48500000 Programvara för kommunikation och multimedia, 48510000 Programvara för kommunikation, 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd, 72212500 Programvaruutvecklingstjänster för kommunikation och multimedia