756864-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien – Kabinettdiskdesinfektor
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Kabinettdiskdesinfektor
Beskrivning: Upphandlingen omfattar köp av en kabinettdiskdesinfektor till Hjälpmedelsverksamheten Region Västernorrland samt option på service- och underhållsavtal under utrustningens livslängd.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:102337:Lot:1