756938-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Ögonmikroskop och videodokumentationssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÖgonmikroskop och videodokumentationssystem
BeskrivningUpphandling av två takhängda ögonmikroskop med videodokumentationssystem till ögonkliniken på centrallasarettet i Växjö
Intern identifierare23RGK2307
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 38510000 Mikroskop
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000