See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Låsservice
Beskrivning: Service av kommunens lås, nyckeltillverkning och liknande tjänster
Intern identifierare: 2024-00298
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000