75708-2021 - Frivillig förhandsinsynSverige-Varberg: System- och stödtjänster
Meddelande om frivillig förhandsinsyn
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underhåll och support av Kundinformationssystem
Referensnummer: 0/0
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72250000 System- och stödtjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser underhåll och support av system för kundinformation och fakturering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72253000 Helpdesk- och stödtjänster, 72253200 Stödtjänster för system, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72267000 Underhåll och reparation av programvara
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen