2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trävaror, byggmaterial och handverktyg
Beskrivning: Ramavtal för avrop av trävaror, byggmaterial och handverktyg.
Intern identifierare: KSUH/2024:69
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44190000 Diverse byggmaterial
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000