757125-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Verktygsmaskiner som drivs med laser och fleroperationsmaskiner – Märkmaskin
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMärkmaskin
BeskrivningMärkmaskin till verkstad
Intern identifierare24FMVU2820
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42610000 Verktygsmaskiner som drivs med laser och fleroperationsmaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 44300000 Kabel, lina och tillhörande produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMärkmaskin