757127-2023 - Resultat
Sverige – Ingenjörstjänster – Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - A-projektering av ombyggnad av fastighet för kontor till skola.
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - A-projektering av ombyggnad av fastighet för kontor till skola.
BeskrivningA-projektering av ombyggnad av fastighet för kontor till skola.
Intern identifierareKLF 2023/1365
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningDen här upphandlingen avser avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, teknikområde, Arkitekt. Uppdraget omfattar en A-projektering av ombyggnad av fastighet för kontor till skola.
Intern identifierareAvrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - A-projektering av ombyggnad av fastighet för kontor till skola.