2. Förfarande
Förfarande
Titel: Glasningsarbeten
Beskrivning: Ramavtal för glasningsarbeten på beställarens fastigheter. Avropen kan avse både akuta och icke akuta arbeten. Anbud kan lämnas på två områden.
Intern identifierare: FB 2025/791
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45421132 Montering av fönster, 44221100 Fönster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Norrort och innerstaden
Beskrivning: Anbudsområde norrort och innerstaden
Intern identifierare: 1. Norrort och innerstaden
Ytterligare klassificering (cpv): 45421132 Montering av fönster, 45441000 Glassättning
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Söderort
Beskrivning: Anbudsområde söderort
Intern identifierare: 2. Söderort