Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Grus, sand- och jordprodukter
Referensnummer: KYF 2023/86
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast
II.1.4.
Kort beskrivning
Delad upphandling för grus-, sand- och jordprodukter till Stockholms stads 11 st begravningsplatser.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 14210000 Grus, sand, krossad sten och ballast, 14212400 Jord
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen