75718-2026 - Resultat
Sverige – Barn- och ungdomsomsorg – Plats i behandlingsfamilj för barn och unga upp till 20 år
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelPlats i behandlingsfamilj för barn och unga upp till 20 år
BeskrivningPlats i behandlingsfamilj för barn och unga upp till 20 år.
Typ av förfarandeAnnat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste känneteckenBilaga 2
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311300 Barn- och ungdomsomsorg
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelPlats i behandlingsfamilj inom Stockholms län
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108607:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering, 85310000 Socialt arbete, 85300000 Socialvård och tillhörande tjänster
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelPlats i behandlingsfamilj övriga Sverige
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:108607:Lot:2