See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilationsarbeten, Bostads AB Mimer
Beskrivning: Ramavtalet/kontraktet omfattar löpande Ventilationsarbeten inom Beställarens fastighetsbestånd. Med Ventilationsarbeten avses felsökning, reparation, service och ombyggnationer av B:s ventilationssystem. Uppdrag kan vara planerade samt av felavhjälpande art.
Föregående meddelande: 00650431-2023
Intern identifierare: A199/23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45331210 Installation av ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Ramavtal