See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mobiltelefoni & Tillbehör
Beskrivning: Upphandling av Mobiltelefoni & Tillbehör
Intern identifierare: Ks 438/2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 30000000 Kontorsmaskiner, datorer samt kontors- och datorutrustning, utom möbler och programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor
Intern identifierare: 1671483-6837173c1860f0baf4eda362
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tilldelningskriterier
Beskrivning: .
Intern identifierare: 1671485-6837173c1860f0baf4eda365
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Avtalsvillkor
Intern identifierare: 1671486-6837173c1860f0baf4eda366
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Support och underhåll
Intern identifierare: 1671488-6837173c1860f0baf4eda367
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor (1)
Beskrivning: Upphandling av Mobiltelefoni och Tillbehör
Intern identifierare: 1671491-6837173c1860f0baf4eda368
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Obligatoriska krav
Beskrivning: Upphandling av Mobiltelefoni & Tillbehö
Intern identifierare: 1671492-6837173c1860f0baf4eda369