Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/03/2024
Slutdatum för varaktighet: 28/02/2026
Förlängning
Högst antal förlängningar: 2