2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnation och anpassning av mobil enhet för blodgivning
Beskrivning: Upphandlingen avser ombyggnation och anpassning av en (1) mobil enhet för blodgivning, inklusive tillbehör, reservdelar samt tjänster.
Intern identifierare: 2025-O001741
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144000 Motorfordon för särskilda syften
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon, 34114000 Specialfordon, 34121000 Bussar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000