See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Luftstaket
Beskrivning: Luftstaket till Gröndal speedwaybana.
Intern identifierare: UE 23.033
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928300 Säkerhetsbarriärer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000