2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastmaskin till Malung-Sälens kommun
Beskrivning: Inköp av Lastmaskin.
Intern identifierare: KS/2023:789
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 43200000 Schakt- och grävmaskiner samt tillhörande delar
Ytterligare klassificering (cpv): 43261100 Lastmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000