757457-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster
BeskrivningUppdraget avser städtjänster i personalutrymmen, kontor m.m.
Intern identifierare2024/781-VMKF
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000