757508-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Vårdsängar
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVårdsängar
BeskrivningSundsvalls kommun avser upphandla vårdsängar
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:84182:Lot:1