757541-2025 - Resultat
Sverige – Anläggningsarbete – E6/E20 Vattenskyddsåtgärder Halmstad
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
Titel: E6/E20 Vattenskyddsåtgärder Halmstad
Beskrivning: E6/E20 Vattenskyddsåtgärder Halmstad
Intern identifierare: KOM-415363
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: E6/E20 Vattenskyddsåtgärder Halmstad