757550-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skogsförvaltning – Skogsförvaltning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogsförvaltning
Beskrivning: Syftet avser tecknande av ramavtal för skogsförvaltning av ca 800 hektar inom Strömstads kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77231300 Skogsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:124414:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 77211000 Tjänster i samband med skogsavverkning, 77210000 Skogsavverkning