2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Underhållsbeläggningar
Beskrivning: Järfälla kommun upphandlar ett ramavtal avseende underhållsbeläggningar. Se handlingar.
Intern identifierare: Ten 2023/604
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 44113620 Asfalt
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del