2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallskärl - 1-fack och 4-fack
Beskrivning: Upphandling av ramavtal som omfattar inköp och leverans av 1-fack respektive 4-facksavfallskärl, inklusive erforderliga tillbehör och reservdelar, för beställarens insamling av kommunalt avfall inom Mönsterås kommuns renhållningsområde.
Intern identifierare: U-112-2025
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44616200 Avfallstunnor
Ytterligare klassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster, 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000