757716-2024 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Resurskonsulter it
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelResurskonsulter it
BeskrivningResurskonsulter it
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelA1. Systemutveckling och förvaltning i Optimizely
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelA2. Systemutveckling, integration, Devops och test
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:2
Del (anbudsområde)LOT-0003
TitelA3. Systemarkitektur och systemdesign
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:3
Del (anbudsområde)LOT-0004
TitelA4. Grafisk webbdesign, tillgänglighet och användarbarhet
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:4
Del (anbudsområde)LOT-0005
TitelA5. Systemutveckling och förvaltning i Atlassian
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:5
Del (anbudsområde)LOT-0006
TitelB1. Virtualisering, lagring och hårdvara
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:6
Del (anbudsområde)LOT-0007
TitelB2. Lagring och backup
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:7
Del (anbudsområde)LOT-0008
TitelC1. Operativsystem och serverprogramvara i Microsoft- och Linuxmiljö
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:8
Del (anbudsområde)LOT-0009
TitelC2. Kontorsautomatisering
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:9
Del (anbudsområde)LOT-0010
TitelD1. Supporttekniker
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:10
Del (anbudsområde)LOT-0011
TitelE1. Projektledare och teknisk projektledare
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:11
Del (anbudsområde)LOT-0012
TitelE2. Behovs- och kravanalys
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:12
Del (anbudsområde)LOT-0013
TitelF1. Analys- och implementering av säkerhetsteknik
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:97301:Lot:13