757775-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Entreprenad byggnation av Gåvsta förskola
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelEntreprenad byggnation av Gåvsta förskola
BeskrivningEntreprenad för att uppföra en ny förskola i Gåvsta på fastigheten 2:31.
Intern identifierareSFB-2025-00317
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 71310000 Byggtekniska konsulttjänster och byggnadstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000