2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Service- och supportavtal avseende reservdelar och reparationer radarsystem VTS
Beskrivning: RFI gällande service- och supportavtal avseende reservdelar och reparationer radarsystem VTS.
Intern identifierare: 25-00866
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Ytterligare om kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 32352100 Delar till radio- och radarutrustning, 32352200 Reservdelar och tillbehör till radar, 34932000 Radaranläggningar, 50330000 Underhåll av telekommunikationsutrustning, 50333000 Underhåll av radiokommunikationsutrustning, 50334400 Underhåll av kommunikationssystem